A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"

Люботинської міської ради Харківської області

Освітні портали для педагогічних працівників

НУШ. Міністерством освіти і науки України у партнерстві з громадською організацією «Смарт освіта» було створено даний сайт для інформування про перебіг реформи та її ключові позиції.


Освіторія. Це неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні. Створює інноваційні школи і програми, допомагає вчителям навчатись та надає доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям.


На Урок  Український освітній онлайн-портал для вчителів «На Урок» створює необмежені можливості для обміну досвідом між освітянами.


Всеосвіта.  Портал «Всеосвіта» містить базу навчальних матеріалів з будь-якого предмету. На сайті зібрані публікації у зручних  форматах: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма та Інші методичні матеріали.


Методичний портал задумано як спеціалізований ресурс призначений для вчителів, співавтором якого може бути кожен педагог.


Освіта.UA є інформаційним електронним ресурсом, що присвячений освіті в Україні та за кордоном. На сайті публікуються тільки найважливіші з точки зору редакції новини освіти в Україні, що мають загальнодержавне значення. Також, в новинах сайту публікуються анонси найбільш важливих подій у сфері освіти в Україні або за кордоном.


Учительський журнал це сайт для вчителів, який дозволяє поділитися авторськими розробками уроків, замовити сертифікат і поспілкуватися з колегами.


Острів знань  Всеукраїнський освітній портал «Острів знань» має на меті створення потужного соціально-освітнього простору, який об’єднає між собою учнів, педагогів та батьків, і призначатиметься не лише для обміну інформацією, а й для обговорення питань і проблем, що виникають в галузі освіти, реального їх розв’язання наявними засобами й ресурсами.


Вчитель вчителю, учням та батькам  Ціль цього сайту – надання практичної допомоги вчителям початкових класів та батькам у плануванні роботи з навчання та урізноманітнення вільного часу школяра. 


 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень