МОН розробляє рекомендації з використання штучного інтелекту в школах

Дата: 29.03.2024 08:35

Міністерство освіти і науки розпочало роботу із розроблення інструктивно-методичних рекомендацій щодо запровадження та використання технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти.

З цією метою при відомстві створено робочу групу, яка займатиметься питаннями розроблення відповідних рекомендацій.

До групи включено 30 фахівців, які є представниками МОН, наукового середовища, інститутів підвищення кваліфікації, університетів, шкіл та громадського сектору.

Очікується, що до 01 травня фахівці робочої групи розроблять пропозиції рекомендацій із запровадження технологій штучного інтелекту в школах та нададуть проєкт документа директорату цифрової трансформації МОН.

Своєю чергою Директорат цифрової трансформації та директорат шкільної освіти МОН мають подати відповідні пропозиції керівництву Міністерства освіти і науки для прийняття відповідного рішення до початку нового навчального року – не пізніше 01 серпня.

Джерело:osvita.ua