Переможці 2022 року

Дата: 22.01.2024 15:35

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році

І місце:

• Заяць Іван, учень 8 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада з біології (вчитель Болдарєва В.В.),

ІІ місце:

• Заяць Іван, учень 8 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада з історії (вчитель Цибульник В.В.)

ІІІ місце:

• Тараненко Марія, учениця 9 класу Люботинської гімназії № 1, олімпіада з історії (вчитель Смородько В.А.)
  • Підченко Миколай, учень 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, олімпіада з географії (вчитель Довженко В.М.)
  • Підченко Дар’я, учениця 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, олімпіада з української мови та літератури (вчитель Вовк О.В.)