Про проведення методичного діалогу для молодих вихователів закладів дошкільної освіти

Дата: 14.12.2021 21:16

14 грудня  2021 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Люботинської міської ради проведено методичний діалог для молодих вихователів закладів дошкільної освіти Люботинської міської територіальної громади з теми «Професійна адаптація педагога-початківця  закладу дошкільної освіти  як компонент його професійного становлення» у межах проєкту «Нормативні аспекти діяльності молодих вихователів».

У заході взяло участь 3 молодих вихователя закладів дошкільної освіти, вихователь-методист Люботинського ДНЗ № 1 «Ялинка» Попова О.О., психолог Центру Скотарь С.В.

Під час заходу було розглянуто питання щодо інтеграції ідей НУШ через нормативне, методичне та навчальне забезпечення освітнього процесу, зокрема: законодавчі  та нормативно-правові акти, базові та парціальні програми, пріоритетні напрями та актуальні підходи до організації освітнього процесу, сучасні принципи організації життєдіяльності дітей в умовах ЗДО.  На особливу увагу заслуговує методичний практикум, під час якого Попова О.О. запропонувала молодим вихователям опрацювати рекомендації щодо планування та покрокову методику проведення інтегрованих занять з урахуванням вікових особливостей дітей, після чого молоді спеціалісти були залучені до аналізу умов ефективного проведення  інтегрованих занять. Підсумком зустрічі стало виконання кожним учасником творчої практичної роботи, а саме: за поданим планом розробити авторський проєкт інтегрованого заняття  з дітьми з розвитку мовлення за темою «Зима». Завершилась робота захистом власних проєктів з аналітичним обґрунтуванням, обміном  ідеями та думками.