Про підсумки участі учнів в обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації у 2021 році

Дата: 22.05.2021 11:48

Упродовж березня-травня 2021 року проходив обласний фестиваль з комп’ютерної  графіки та анімації, у якому взяли участь 237 учнів 2-6-х класів Харківської області та м. Харкова у номінаціях «Колаж», «Веб- дизайн», «Анімація» «Презентація», «Відеомонтаж», «Scratch-проекти».

Активну участь у фестивалі взяли й учні закладів загальної середньої освіти  Люботинської міської територіальної громади та показали високі результати: 4 перших місця, 5 других та 3 третіх місця!

Номінація  «Презентація»

І місце посіли:

ЄГОРОВА Поліна, учениця 3 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

ШКУРУПІЙ Олександр, учень 6 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

ІІ місце посіли:

ЧУПРІНА Анастасія, учениця 6 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

ШЕВЧИК Поліна, учениця 6 класу Люботинської гімназії № 1.

ІІІ місце посіли:

ПЕТРОВ Микита, учень 4 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4; ТАРАНЕНКО Марія, учениця 8 класу Люботинської гімназії № 1;

ЩЕРБАНЬ Олександра, учениця 4 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Номінація  «Відеомонтаж»

І місце посіли:

ПАРХОМЕНКО Софія, учениця 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

ШКУРУПІЙ Анастасія, учениця 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

ІІ місце посіли:

БЄЛОНЕНКО Поліна, учениця 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

ШЕВЧУК Софія, учениця 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Номінація «Scratch-проекти»

ІІ місце посіла

БОГАЧ Віра, учениця 3 класу Люботинської гімназії №5.

Переможців підготували вчителі:

ВОВК Оксана Віталіївна, учитель Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4; ЄРМОЛЕНКО Світлана Вікторівна, учитель Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, КАЛЬНИЦЬКА Олена Валеріївна, учитель Люботинської гімназії № 1, САВЧЕНКО Ніна Василівна, учитель Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, ТРИПОЛЬСЬКА Ольга Олександрівна, учитель Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Богач Ольга Ігорівна, вчитель Люботинської гімназії № 5.

Вітаємо переможців та висловлюємо подяку вчителям!