A A A K K K
людям з порушенням зору

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"

Люботинської міської ради Харківської області

Про проведення актуального діалогу для вчителів початкових класів

Дата: 15.04.2021 16:51
Кількість переглядів: 148

Фото без опису

 «Діджиталізація всіх сфер суспільного життя є актуальним напрямом не лише через пандемію, а й загалом через глобальні тренди сьогодення та загальнодержавну політику щодо вектору цифрової трансформації держави…», – зазначив Міністр Сергій Шкарлет.

 

У рамках реалізації проєкту «Нова українська школа: від теорії від практики» 15 квітня 2021 року  КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено актуальний діалог  за темою  «Діджиталізація педагогіки партнерства в умовах Нової української школи» для учителів початкових класів Люботинської міської територіальної громади. Метою заходу було:  ознайомлення педагогів зі складовими поняття «діджиталізація», аналіз можливостей використання в освітньому процесі цифрових технологій та переваг цифрової трансформації початкової освіти,  визначення вимог до освітнього середовища учня початкової школи в умовах змішаного навчання та обговорення психологічних особливостей учнів цифрового покоління.

 

Методичний захід було проведено в онлайн-форматі із використанням вебсервісу Google Classroom. Участь у ньому взяли 27 педагогів з усіх закладів загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади.

 

У ході віртуальної консультації «Діджиталізація педагогіки партнерства в умовах Нової української школи» консультант Центру Людмила КАПУСТЯНСЬКА розглянула термінологію в контексті діджиталізації, систематизувала нормативно-правові документи, які характеризують доцільність впровадження діджиталізації в освіті, проаналізувала можливості та переваги використання в освітньому процесі цифрових технологій, розглянула шляхи впровадження цифрової трансформації в початковій школі.

Під час консультаційного меседжу «Освітнє середовище учня початкової школи в умовах змішаного навчання» Ольга СЕМИКІНА, керівник територіального методичного об’єднання вчителів початкових класів, ознайомила педагогічних працівників із моделями змішаного навчання, особливостями підготовки до занять в умовах змішаного навчання, зупинилася на основних формах онлайн-комунікації та поширених веб-ресурсах для дистанційного навчання.

 

Керівник територіального методичного об’єднання практичних психологів Наталія ЛЯХОВА під час психологічного порадника «Аспекти організації змішаного навчання: урахування психологічних особливостей учнів цифрового покоління» ознайомила вчителів початкових класів з особливостями сучасних дітей, акцентувала увагу на перевагах застосування технології змішаного навчання для  учнів.

 

Також до уваги учасників було представлено нормативний онлайн-путівник «Нова українська школа», в якому зібрані та доступні для завантаження основні документи, які необхідні педагогу  для роботи в умовах реалізації Концепції НУШ.

 

По закінченню заходу учасникам було запропоновано самостійно опрацювати матеріали про Google-календар та онлайн-розсилки, зберігання файлів у хмарних сховищах, створення онлайн-презентацій, інтерактивні уроки з YouTube освітнього серіалу «Цифрові навички для вчителів» національної онлайн-платформи з цифрової грамотності, що сприятиме розвитку їх інформаційно-цифрової  компетентності.

 

Підсумковим етапом роботи актуального діалогу  стало вихідне анкетування, у ході якого учасники висловили свої думки щодо проведеного заходу та визначили питання, з яких вони потребують консультативної допомоги. 

 

Дякуємо всім учасникам заходу  та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

                                                         

Консультант  КУ «ЦПРПП»  Людмила КАПУСТЯНСЬКА


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень