Про проведення методичного бенефісу для заступників директорів з виховної роботи

Дата: 10.04.2021 14:45

08 квітня 2021 року заступники директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади стали учасниками методичного бенефісу з теми «Формування ціннісних ставлень та набуття практичних навичок учнів під час здійснення   пошукових та проєктних робіт», метою якого було ознайомити учасників з досвідом роботи педагогічного колективу закладу щодо формування ціннісних ставлень та набуття практичних навичок гімназистів під час здійснення проєктних та пошукових робіт, продемонструвати інноваційні форми і методи виховного впливу, спрямовані на формування ключових компетентностей учнів гімназії.

Розпочався методичний бенефіс з використанням платформи Zoom  презентацією досвіду роботи з теми «Формування ціннісних ставлень та набуття практичних навичок учнів під час здійснення пошукових та проєктних робіт», у якій заступник директора з виховної роботи Давиденко В.Г. розкрила ефективність та результативність застосування проєктних та пошукових робіт в організації діяльності учнів різних вікових категорій через співпрацю у дитячому громадському об’єднанні «Країна Мрій».

Учасникам методичного бенефісу було представлено творчий звіт - відеопалітру сучасних, нестандартних, інноваційних форм виховної діяльності, які зачарували, захопили творчим духом, креативністю, почуттям дружньої гімназійної родини. Це і відеопрезентація мініпроєкту «Танцювальний перформанс - один із інноваційних масових методів організації змістовного дозвілля гімназистів» (Кальницька О.В., класний керівник 6-Б класу), і презентація соціального проєкту «Короткометражний фільм «Єралаш… Він суто наш!»  (Худавердієва К.С., педагог-організатор), і прес-реліз «Учнівські соціальні проєкти – дієвий засіб формування ключових компетентностей гімназистів» (Сивицька Єлизавета, учениця 10-А класу, голова дитячого громадського об’єднання «Країна Мрій», і SWOT - аналіз «Метод наративу як проєктивний метод аналізу досвіду роботи закладу» (Худавердієва К.С., педагог-організатор).

Неформальна, ефективна діяльність учнівського самоврядування, реалізація учнівських соціальних проєктів, участь у флешмобах та акціях, конкурсах та фестивалях, насичене, творче життя гімназистів сприяє формуванню ключових компетентностей, ціннісних ставлень, лідерських здібностей випускників гімназії. І підтвердженням цього стало відеопривітання «Випускник – гордість гімназії!», у якому кращі випускники гімназії Нестеренко В’ячеслав, Фесенко Владислав, Іващенко Олена, Семеринський Владислав завдячують своїми першими успіхами у дорослому житті рідній гімназії.  Вдячні адміністрації Люботинської гімназії № 1, заступнику директора з виховної роботи Давиденко В.Г., педагогічному колективу, учням та їх батькам за організацію та проведення творчого, креативного та змістовного методичного заходу.