Про участь у всеукраїнській онлайн-грі СпортКрафт Гемз Онлайн «Битва з Тінню»

Дата: 06.04.2021 16:26

З 1 по 22 березня проходила всеукраїнська онлайн-гра СпортКрафт Гемз Онлайн «Битва з Тінню», організована компанією Run Ukraine спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українською федерацією учнівського спорту та Спортивною студентською спілкою України.

Серед 700 учасників онлайн-гри були 18 учнів 5-6-х класів Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 разом з вчителем фізичної культури Лобяк Тетяною Юріївною.

Головним суперником  кожного юного спортсмена  була Тінь, а щоб  її перемогти, необхідно було подолати лінь і регулярно виконувати фізичні вправи.

До фінішу серед 500 найбільш наполегливих учасників дійшли й 9 учнів Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, які 3 тижні виконували завдання за спеціально розробленою програмою і отримали медалі фінішерів СпортКрафт Геймз Онлайн «Битва з Тінню», а школа –  Подяку від компанії Run Ukraine.

Вітаємо юних спортсменів з перемогою та бажаємо подальших успіхів!