Про проведення методичного івенту для вчителів англійської мови

Дата: 23.03.2021 16:11

22 березня 2021 року вчителі англійської мови закладів загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади стали учасниками методичного івенту з теми «Реалізація сучасних педагогічних технологій на уроках англійської мови у контексті положень  Нової української школи», метою якого було ознайомити педагогів  з теоретичними основами та практичними напрацюваннями  вчителів англійської мови  Караванської гімназії з питання реалізації сучасних педагогічних технологій у контексті положень Нової української школи; розглянути умови реалізації сучасних педагогічних технологій на уроках англійської мови; розкрити характеристики та складові ефективності уроку  англійської мови в початковій школі.

Методичний захід було проведено в онлайн-форматі із використанням вебсервісу Google Classroom. Участь у ньому взяли 11 педагогів з усіх закладів ЗЗСО ЛМТГ. Івент розпочався з ранкової зустрічі та інтерактивної вправи «Hello», яка сприяла створенню позитивного налаштування на плідну роботу. У ході виступу-презентації «Реалізація сучасних педагогічних технологій на уроках англійської мови у контексті положень  Нової української школи» вчителі англійської мови Караванської гімназії  Поклонська О.М. та Ленець Т.О. ознайомили колег з найбільш ефективними методами та прийомами, які використовують для вивчення англійської мови у початковій школі, запропонували для перегляду відео «Як зацікавити учнів вивчати англійську мову», відеофрагменти уроків  з використанням інтерактивної вправи «Fly flop»  (3 клас) та проєктної роботи (3 клас). Практичний блок був представлений педагогічною майстернею «Let’s work  with Learning Apps». Педагогам було запропоновано: опрацювати презентацію з детальною інструкцією щодо особливостей роботи з Інтернет-ресурсом, виконати завдання на створення власної вправи до підручника 3 класу Smart Junior з теми уроку «Our world». Заслуговує на увагу методичний кейс «Нelpful tips», в якому Ленець Т.О. розкрила корисні посилання та онлайн-ресурси для організації освітнього процесу в початковій школі, запропонувала відео цікавих руханок та ігор. Практичний психолог Ляхова Н.В. в ході релакс-перерви «Прийоми психоемоційного налаштування на співпрацю в умовах НУШ» ознайомила педагогів з вправами щодо емоційного налаштування на  освітню діяльність. Матеріали методичного івенту сприяли підвищенню професійної компетентності вчителів англійської в умовах становлення Нової української школи. По завершенню роботи учасники пройшли вихідне анкетування, під час якого висловили свої враження, пропозиції та побажання.

Дякуємо адміністрації Караванської гімназії  за змістовний та корисний методичний захід.

Матеріали методичного івенту розміщено на платформі Google Classroom за посиланням.