Підсумки ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Дата: 21.01.2021 09:30

Упродовж січня 2021 року проходив ІІІ (обласний) етап ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою: «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік».

Від закладів загальної середньої освіти міста Люботина на конкурс було відправлено 3 роботи у номінації «Література»: вибране із збірки поезій «Стежинами життя Станіслава Шумицького», автор Мінова Марія, учениця 10-Б класу Люботинської гімназії №1; есе «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік», автор Гахов Ігор, учень 11 класу Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6; есе із поетичною анотацією «Жив-був народ над Прип’яттю – і зник.., а ті, що рятували світ, - давно забуті», автор Закревська Софія, учениця 9 класу Караванської гімназії  і 3 роботи у номінації «Історія України і державотворення»: «Історія Люботинської гімназії №1 Люботинської міської ради Харківської області», краєзнавче дослідження Бобрусь Єлизавети, учениці 10 класу Люботинської гімназії №1; «Іван Сірко: полководець, який не програв жодної битви»», робота Островерх Анни, учениці 9 класу Люботинського НВК №2; «Наталя Забіла: Люботинський період життя»,  дослідження Мельникова Олександра, учня 8 класу Люботинської гімназії № 5.

Переможцем ІІІ (обласного) етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» стала Закревська Софія, учениця 9 класу Караванської гімназії – ІІІ місце за есе з поетичною анотацією «Жив-був народ над Прип’яттю – і зник.., а ті, що рятували світ, - давно забуті» (підготувала вчитель української мови та літератури Соловей І.В.)

Вітаємо переможців від щирого серця!