Про проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 20.01.2021 10:52

З 27.01.2021 по 20.02.2021 в режимі онлайн відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Конкурс проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.11.2020 № 1381 «Про затвердження Змін до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.01.2021 за № 7/35629, наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 23.10.2020 № 142 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році», з урахуванням Правил проведення ІІІ (всеукраїнського) етапу Конкурсу.

Програма ІІ етапу Конкурсу:

І тур – заочне оцінювання дослідницьких робіт;

ІІ тур – оцінювання постера (заочно);

ІІІ тур – наукова конференція.

Графік проведення наукової конференції

(початок наукової конференції о 10.00, онлайн-платформа Skype)

Секція

Учасник

27 січня 2021 (середа)

Фольклористика

Темурко Анастасія (Люботинська ЗОШ № 3)

28 січня 2021 (четвер)

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Гахов Ігор (Люботинська ЗОШ № 6)

Психологія

Штофель Валентина (Люботинська ЗОШ № 4)

30 січня 2021 (субота)

Агрономія

Алісова Поліна (Люботинський НВК № 2)

04 лютого 2021 (четвер)

Мельников Олександр (Люботинська гімназія № 5)

08 лютого 2021 (понеділок)

Соціологія

Дубова Анастасія (Люботинська гімназія № 1)

Для участі у ІІ турі (оцінювання постера) необхідно до 25 січня 2021 року включно надіслати постер у форматі pdf до організаційного комітету за науковими відділеннями. У темі листа важливо зазначити секцію та прізвище учасника за зразком: біологія_людини_петренко.

Для участі у ІІІ турі (наукова конференція) учаснику необхідно підготувати доповідь (до 7 хвилин) із презентацією. Наукова конференція відбудеться на платформі Skype. Посилання на підключення буде надіслано учасникам за 2 дні до початку конференції у відповідній секції.

Детальну інформацію про умови Конкурсу, вимоги до оформлення постерів, критерії оцінювання буде розміщено на сайті oblman.kharkov.ua (розділ «Конкурс-захист МАН», «Інформація про умови»).

Додаткова інформація за телефонами: (057) 706-01-51, (057) 706-09-34.