Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Репортер» для учнівських журналістських робіт

Дата: 28.10.2021 12:18

Національний проєкт з медіаграмотності спільно зі Шведським посольством в Україні та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні оголошує перший Всеукраїнський конкурс «Репортер» для учнівських журналістських робіт (Конкурс).

Мета Конкурсу — сприяти розвитку медіаграмотності української молоді

9-11 класів шляхом залучення у створення якісного відео- і аудіоконтенту.

Прийом робіт на Конкурс триває з 25 жовтня по 24 листопада (включно) 2021 року.

Один учасник може подати на конкурс лише одну роботу — відеосюжет або подкаст, створений власноруч, — на одну із запропонованих тем, а саме

«Екологія», «Здоров’я» або «Історії, які надихають».

У грудні 2021 року буде оголошено переможців Конкурсу. Переможці візьмуть участь у навчальній 3-денній поїздці в Київ, де відвідають провідні редакції України та зможуть створити спільний матеріал із професійним журналістом/журналісткою.

Детальна інформація про умови участі в Конкурсі та його правила розміщена на сайті Національного проєкту з медіаграмотності: https://filter.mkip.gov.ua/reporter/