Про проведення фокус-групи для заступників директорів з виховної роботи та керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників

Дата: 24.09.2021 10:44

23 вересня 2021 року КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" проведено фокус-групу з теми «Виховна робота: виклики та завдання» для заступників директорів з виховної роботи та керівників шкільних методичних обєднань класних керівників. Директор Центру Світлана СІРЕНКО у своєму виступі з теми «Якісна школа: формування виховного простору» наголосила на тому, що виховний процес є невід’ємною освітнього процесу, виховання має ґрунтуватися на цінностях, розкрила поняття «якісна школа», зупинилася на важливості розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти для формування безпечного виховного простору школи. Консультант Світлана МАЗІЙ довела до відома нормативно-методичні аспекти організації виховної роботи у 2021/2022 навчальному році. Важливим компонентом Нової української школи визначено педагогіку, яка ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем та батьками. Налагодженню педагогіки партнерства сприяє  інтегрований курс «Культура добросусідства», про досвід упровадження якого поділилася Оксана ГАЄВСЬКА, учитель початкових класів Люботинської гімназії № 5, тренер з підготовки вчителів до викладання інтегрованого курсу «Культура добросусідства». Зокрема, педагог представила нові формати проведення батьківських зборів, які сприяють налагодженню порозуміння та партнерства з батьками як важливого чинника для формування виховного простору НУШ.