Дата: 19.01.2021 10:55

Матеріали Meet-конференції КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

Особливості заповнення сторінок Класного журналу учнів 1 – 4-х класів Нової української школи у 2020/2021 навчальному році  (Прасол І.О., методист Центру громадського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»)

УКРАЇНСЬКА МОВА. Особливості заповнення сторінок Класного журналу (Сосницька Н. П., старший  викладач секції розвивального навчання кафедри методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»)

МАТЕМАТИКА. Рекомендації щодо заповнення сторінок Класного журналу (Гезей О.М., ст. викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»)

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ. Особливості заповнення сторінок Класного журналу (Ротфорт Д.В., доцент кафедри методики дошкільної та початкової освіти     КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»)

ІНОЗЕМНА МОВА. Особливості заповнення сторінок Класного журналу (Моліна О.О., методист Центру методичної та аналітичної роботи)

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА. Особливості заповнення сторінок Класного журналу на уроках (Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»)

ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ «МИСТЕЦТВО». Особливості заповнення сторінок Класного журналу (Косенко К. О., методист Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»)