Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Нормативно-правова база проведення МАН

•

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099 "Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності”

завантажити

•

Наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 29.01.2020 № 12 "Про затвердження Умов проведення I, II етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в Харківській області”

завантажити

•

Наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 08.11.2023 № 96 "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році"

•

Наказ від 09.11.2023 № 147 "Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році "